Stomatolog Poniatowa

Gabinet stomatologiczny w Poniatowej, powstał z myślą o mieszkańcach, którzy nie mają możliwości dojazdu do większych miejscowości. Dziś przychodzimy z przypomnieniem oraz dodatkowym opisem usług, dostępnych w tej lokalizacji.
 
Adres, pod którym znajdują się nasi stomatolodzy to: Poniatowa, ul. 1 Maja 1.

Numer telefonu: 81 440 53 62

Wszystkich Pacjentów z nagłym bólem, ale także z odwlekanymi ubytkami zębowymi, zapraszamy do kontaktu!

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 – 18:00. Zapraszamy także na nasz profil na Facebooku, tam również na bieżąco staramy się odpowiadać na napływające wiadomości i pytania.

Placówka w Poniatowej została otwarta w lutym tego roku. Powoli rozrastając się o nowe usługi w ofercie, dziś zapewnia pełną gamę zabiegów dentystycznych.

Jakimi dziedzinami stomatologii zajmujemy się w gabinecie w Poniatowej?

  • Stomatologia zachowawcza – obejmuje podstawowe zabiegi, związane z prawidłowym stanem zdrowia jamy ustnej. Pacjenci, którzy kontrolują swój stan uzębienia, regularnie uczęszczają na tego typu wizyty, zapobiegając bólowym sytuacjom kryzysowym.

  • Ortodoncja – ponad 80% naszego społeczeństwa posiada wady zgryzu, które wpływają negatywnie nie tylko na estetykę, ale również na funkcjonowanie narządu żucia. Współczesna ortodoncja oferuje całą gamę rozwiązań, które pozwalają podjąć leczenie ortodontyczne bez zbędnych wyrzeczeń i uciążliwości.

  • Leczenie kanałowe pod mikroskopem – dzięki stosowaniu mikroskopu, skuteczność leczenia jest bardzo wysoka. Warto pamiętać, że koszty uzupełnienia braków zębowych (implanty), są dużo wyższe od ratowania zniszczonego zęba, za pomocą leczenia kanałowego pod mikroskopem.

  • Chirurgia – usunięcie zęba często jest koniecznością, jednak biorąc pod uwagę dzisiejszą technologię, nie powinno kojarzyć się z bólem i stresem! Zapewniamy pełen komfort leczenia.

  • Pełna konsultacja i diagnostyka – profesjonalne zaplecze sprzętu medycznego pozwala na dokładną i precyzyjną diagnostykę każdego pacjenta. Klinika wyposażona jest w urządzenia takie jak CBCT, pantomograf oraz mikroskop, co usprawnia proces wykonywanych zabiegów.

  • Stomatologia dziecięca – mali Pacjenci pod opieką naszych specjalistów, czują się bardzo komfortowo i swobodnie, chętnie wracając na kolejne wizyty. Zawsze staramy się ograniczyć wszelki strach i stres, wspinając się na najwyższą delikatność.

  • Stomatologia estetyczna – jest działem stomatologii obejmującym wszelkie zabiegi, mające na celu poprawę estetyki uśmiechu. Do najpopularniejszych zabiegów tego typu, należą licówki kompozytowe, bonding oraz wybielanie. To świetny wybór dla wszystkich pacjentów, którzy chcą osiągnąć efekt w bardzo krótkim czasie. Większość zabiegów pozwala osiągnąć pełną metamorfozę uśmiechu już po 2-godzinnym zabiegu.

  • Implanty – zachowują się i wyglądają jak naturalne zęby. Dzięki swojej konstrukcji, są na stałe połączone z kością. Implanty funkcjonują tak, jak własne zęby, pozwalając na jedzenie ulubionych posiłków bez bólu.

  • Protetyka – zajmuje się uzupełnianiem braków zębowych. Na przestrzeni kilkunastu lat dziedzina ta zrobiła ogromny postęp i dzisiaj oferuje metody, które zapewniają znacznie większy komfort użytkowania oraz bardziej estetyczny efekt końcowy.

Zapraszamy!

https://smileinstitute.pl/gabinety/dentysta-poniatowa/

Płońsk

lub zadzwoń:

Chełm

lub zadzwoń:

Garwolin

lub zadzwoń:

Janów Lubelski

lub zadzwoń:

Lubartów

lub zadzwoń:

Opole Lubelskie

lub zadzwoń:

Poniatowa

lub zadzwoń:

Zwoleń

lub zadzwoń:

Płońsk
Chełm
Garwolin
Janów Lubelski
Lubartów
Opole Lubelskie
Poniatowa
Zwoleń