Zostaliśmy laureatami w Plebiscycie medycznym „HIPOKRATES 2022”

Zostaliśmy wyróżnieni i utytułowani w wydarzeniu „Plebiscyt medyczny HIPOKRATES 2022” w kategoriach „GABINET ROKU” oraz „STOMATOLOG ROKU”!

Dziękujemy serdecznie za każdy oddany głos, słowo wsparcia i uznania! Sieć naszych gabinetów została uwzględniona zarówno na szczeblu powiatowym jak i wojewódzkim.

Wszystkie nasze gabinety znalazły się na podium powiatowym oraz w pierwszej 10 na etapie wojewódzkim!

Z niezwykła dumą i wdzięcznością ogłaszamy, że placówki Smile Institute w każdym z miast, w których się znajdują, zajęły pierwsze miejsca w kategorii „GABIENT ROKU”. Dziękujemy za docenienie naszej pracy jako całego zespołu. Zawsze stawiamy na przyjazną a zrazem profesjonalną atmosferę, dlatego cieszymy się, że okazywane zaangażowanie jest zauważalne dla Pacjentów kliniki. Zdajemy sobie sprawę z oporów przed fotelem dentystycznym, z tego powodu cały personel dokłada wszelkich starań, aby wizyty przebiegały w sposób bezstresowy i przyjemny.

Stomatolodzy kliniki codziennie lecząc swoich Pacjentów, jako priorytet stawiają, aby każdy wyszedł z uśmiechem godnym podziwu. Specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w swoich zawodach. Pomagając Pacjentom każdego dnia, doskonale rozpoznają ich oczekiwania i odpowiednio reagują na indywidualne potrzeby, co także zostało docenione w Plebiscycie.

W kategorii „SROMATOLOG ROKU” lekarze naszej kliniki zajmują miejsca na podium w każdym z powiatów, w których jesteśmy!

Oczywiście nie spoczywamy na laurach. Cały zespół stale podnosi własne kwalifikacje, jak również stale aktualizuje swoją wiedzę, w zakresie wykorzystania nowoczesnych technologii oraz innowacyjnych metod leczenia zębów.

Zaufanie Pacjentów to dla nas najwyższy wskaźnik profesjonalizmu, z jakim świadczymy usługi.

Dziękujemy!

Płońsk

lub zadzwoń:

Chełm

lub zadzwoń:

Garwolin

lub zadzwoń:

Janów Lubelski

lub zadzwoń:

Lubartów

lub zadzwoń:

Opole Lubelskie

lub zadzwoń:

Poniatowa

lub zadzwoń:

Zwoleń

lub zadzwoń:

Płońsk
Chełm
Garwolin
Janów Lubelski
Lubartów
Opole Lubelskie
Poniatowa
Zwoleń