Kolejne wyróżnienie dla naszego zespołu!

Lek. dent. Kamil Rogatko, który w naszym gabinecie zajmuje się chirurgią stomatologiczną, został wybrany jedynym z 10 najlepszych lekarzy w Lublinie według plebiscytu Kuriera Lubelskiego!

„Wizyta przebiegła w sympatycznej atmosferze. Pan Doktor wyjaśnił wszystko szczegółowo, a zabieg przeprowadził bardzo sprawnie. Widać duże kompetencje i umiejętności„- to jedna z ponad sześćdziesięciu 5-gwiazdkowych opinii na temat wizyt u Kamila Rogatko. Takich jest o wiele więcej, ponieważ jak sami pacjenci mówią „jest to lekarz z powołania”.

Wszyscy trafiający do naszej kliniki cenią sobie spokój i opanowanie lekarza. Zawsze szczegółowo i jasno tłumaczy indywidulany plan leczenia, przez co wypracowuje dobry, oparty na zaufaniu, kontakt z pacjentem.

„Polecam zabiegi u pana doktora. Miałam wyrywaną ósemkę, która jak się okazało nie była jedną z łatwiejszych i bardzo bałam się tego zabiegu. Jednak pełen profesjonalizm, perfekcjonizm i empatia doktora Kamila sprawiła, że zabieg 1.5 godzinny odbył się w komfortowej i przyjacielskiej atmosferze. Wszystko było bardzo dokładnie wytłumaczone. Po ekstrakcji zęba, nie miałam żadnych komplikacji – zero bólu i opuchnięcia. Zdecydowanie polecam!”

Chirurg stomatolog Kamil Rogatko posiada zarówno wiedzę teoretyczną jak i doskonałe umiejętności praktyczne, o czym świadczą tego typu komentarze oraz wyróżnienia w lokalnych plebiscytach.

Jeśli szukasz doświadczonego implantologa, czy czeka Cię ekstrakcja zęba serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Płońsk

lub zadzwoń:

Chełm

lub zadzwoń:

Garwolin

lub zadzwoń:

Janów Lubelski

lub zadzwoń:

Lubartów

lub zadzwoń:

Opole Lubelskie

lub zadzwoń:

Poniatowa

lub zadzwoń:

Zwoleń

lub zadzwoń:

Płońsk
Chełm
Garwolin
Janów Lubelski
Lubartów
Opole Lubelskie
Poniatowa
Zwoleń